Wywiad z Aleksandrą Tyl dla lubimyczytać.pl

Wywiad z Aleksandrą Tyl dla portalu lubimyczytać.pl

Po niemal rocznej nieobecności, Aleksandra Tyl powraca z kolejnym bestsellerem! Czekanie zdecydowanie się opłaciło, ponieważ książka „Wschody i zachody słońca” podbija serca czytelników.
Jeśli jesteście ciekawi co działo się z Aleksandrą, jak zmieniło się jej życie oraz chcecie poznać kulisy powstania najnowszej książki – zachęcamy do przeczytania wywiadu z autorką dla portalu lubimyczytać.pl.
Poniżej krótki fragment, natomiast link do całego wywiadu TUTAJ!

Gdybyś miała w kilku słowach opisać, jakie są książki Aleksandry Tyl, to jak wyglądałaby Twoja „pisarska autoreklama”?

Moje powieści charakteryzuje wartka akcja, spora dawka humoru i wzruszeń. Piszę o zwyczajnych ludziach, których stawiam w niecodziennych sytuacjach. Wykształcenie psychologiczne pozwala mi urealnić bohaterów i ich zachowania, wiem, że czytelnicy lubią, kiedy bohaterowie są z „krwi i kości”, gdy można się z nimi utożsamić lub rozpoznać w nich kogoś, kogo znamy. Moje książki czasem odbiegają od utartych schematów, co chociażby pokazuje cykl „Cztery pory roku”. Podejmuję ryzyko i zbaczam ze ścieżek, przełamując konwencję typowej powieści obyczajowej. Lubię kiedy coś się dzieje i takie są też moje książki.

Jeśli wywiad z Aleksandrą Tyl sprawił, że zaciekawiliście się jej najnowszą książką – zachęcamy do lepszego zapoznania się z tytułem „Wschody i zachody słońca”.

Serdecznie polecamy!