Wielka premiera! Audiobook „Magiczne lato” w Storytel!

Magiczne lato audiobook_ Storytel

Na dobry początek wakacji, serwis Storytel przygotował wielka premierę – audiobook „Magiczne lato” Aleksandry Tyl jest już dostępny! KLIKNIJ TUTAJ! To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów twórczości autorki, ponieważ „Magiczne lato” jest pierwszym tomem bestsellerowej serii „Cztery pory roku”. Z niecierpliwością czekamy na kolejne części!

Magiczne lato_Aleksandra Tyl

MAGICZNE LATO – audiobook

AUTOR: ALEKSANDRA TYL
CZYTA: PAULINA HOLTZ

Czas trwania: 13H 50M
Alicja samotnie wychowuje siedmioletnią Matyldę. Córka bez przerwy choruje, ma obniżoną odporność. Za radą lekarki wyjeżdżają na wieś, żeby dziecko zmieniło klimat i z dala od smogu miasta nabierało sił. Zatrzymują się u dalekiej ciotki – Józefiny. Alicja dopiero na miejscu dowiaduje się, że staruszka para się zielarstwem, a jej specjalnością są miłosne eliksiry. Mimo że dziewczyna początkowo nie wierzy w magiczną moc ziół, a do zajęcia ciotki podchodzi z dystansem, to jednak przychodzi taki dzień, kiedy pokusa skorzystania z mikstury jest wyjątkowo silna…

 

Wszystkich fanów książki w tradycyjnym wydaniu zapraszamy do księgarni internetowej Literatura Inspiruje, gdzie pośród wielu letnich promocji, można także dostać książkę „Magiczne lato” w promocyjnej cenie. TUTAJ!