TOP 10 kryminałów wg WP

Zdecydowanie mamy się czym pochwalić! Nasza autorka Danka Braun, znalazła się w rankingu TOP 10 kryminałów w formie audiobooków według portalu WP.

Jej książka „Nie zabija mnie kochanie” (czyta: Laura Breszka) zajmuje czwarte miejsce zaraz za Remigiuszem Mrozem i Kimberly Belle. To wielki sukces! Cały ranking do przejrzenia TUTAJ!

O czym jest książka „Nie zabijaj mnie kochanie”?

TOP 10 kryminałówW wypadku samochodowym ginie Ewa Kruczkowska – emerytowana nauczycielka, dorabiająca akwizycją wyrobów z żeń-szenia. Jej córka Marta jest zdruzgotana, tym bardziej że dopiero po śmierci matki na jaw wychodzą nieznane wcześniej fakty. Tymczasem wszystkie przesłanki wskazują na to, że śmierć Ewy nie była przypadkowa. Wkrótce morderca atakuje ponownie.

Marta nie wie, że jest obserwowana przez zabójcę. Nie przypuszcza, że grozi jej niebezpieczeństwo i może stać się kolejną ofiarą. Nieoczekiwanie w życiu dziewczyny pojawiają się dwaj mężczyźni: wybitny krakowski neurochirurg Robert Orłowski i tajemniczy austriacki dziennikarz Mark Biegler. Każdy z nich ma własne powody, żeby pomagać Marcie.

Czy ich intencje są szczere?

A może to tylko gra, by nie dopuścić do poznania prawdy?

Ten i wiele innych audiobooków Danki Braun znajdziecie w serwisie Storytel TUTAJ! 

Natomiast fanów książki w wersji tradycyjnej, zapraszamy do naszej księgarni internetowej Literatura Inspiruje – KLIKNIJ TUTAJ! Znajdują się tam wszystkie dotychczas wydane książki autorki – również w niezwykłych pakietach.