Danka Braun – ulubienica czytelniczek

Danka Braun - Prozami

Danka Braun posiada duże grono wiernych czytelniczek, a z każdą kolejną książką ich liczba się zwiększa. 

Pierwszym tytułem napisanym przez Dankę Braun jest „Historia pewnego związku”. W ten sposób rozpoczęła pasjonującą sagę o rodzinie Orłowskich. Kolejną serią napisaną przez autorkę jest „Serce i rewolwer”. Można w niej znaleźć miłosne zawirowania w połączeniu z zagadką kryminalną. Rodzinne tajemnice skrywane przez lata zmieniają bieg wydarzeń, a ich rozwiązania są zaskakujące.

Najnowsza seria „Akta Mirka Filera” należy do kategorii książek obyczajowych z wątkiem kryminalnym. Pierwsza część „Morderstwo przy drodze krajowej 94”, opowiada o prawdziwej tragedii jaka miała miejsce przed laty w rodzinie autorki. W 1983 roku została zamordowana jej teściowa. Mordercę skazano na dwadzieścia pięć lat pozbawienia wolności. Wkrótce po tym, gdy opuścił zakład karny, znaleziono w rzece jego zwłoki.
Miesiąc temu miała miejsce premiera drugiej części „Akt Mirka Filera”„Gdzie jest Olga?”:

Gdzie-jest-Olga

 

Prywatny detektyw Mirek Filer, trzydziestodwulatek z syndromem Piotrusia Pana, zmuszony jest podjąć się najtrudniejszego w swoim życiu zadania: samotnego wychowywania pięcioletniej córeczki. Tymczasem w tajemniczych okolicznościach ginie przyjaciel rodziny Filerów Roman Głowacki, a jego żona Olga znika bez śladu. Krewni Głowackich zlecają Filerowi odnalezienie kobiety. Czy uda mu się odszukać Olgę?

 

Serdecznie zapraszamy na fanpage Danki Braun TUTAJ! oraz do naszej księgarni internetowej Literatura Inspiruje TUTAJ! 

 

zobacz