Sezon chorobowy trwa – jak umilić sobie czas walki z przeziębieniem

Sezon chorobowy

Wielu z nas wita nadchodzący weekend przykutym do łóżka. Sezon chorobowy trwa, przez co lądujemy pod kołderką na około 7 dni. Pierwsze dwa są przeważnie wyjęte z życia, a jak poradzić sobie z kolejnymi kiedy z nudów dotarliśmy do krańca internetu? Odpowiedź jest bardzo prosta – chwycić za dobrą książkę.

Oczywiście serdecznie polecamy nasze tytuły, które nie tylko otulą Cię jak ciepły koc, ale także sprawią, że czas upłynie zdecydowanie szybciej! Lubisz thrillery psychologiczne – wybierz jedną z książek Magdaleny Zimniak, sagi rodzinne i obyczajówki z lekką dawką kryminału – Dankę Braun, lekką i ciepłą lekturę – Krystynę Bartłomiejczyk, a jeśli gustujesz w książkach które nie tylko bawią, ale także wzruszają do łez – polecamy Aleksandrę Tyl.

Tytuły tych oraz innych autorów, możesz zakupić w „zimowej promocji” w księgarni internetowej Literatura Inspiruje – KLIKNIJ TUTAJ!

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że możesz nie mieć siły na czytanie. Na szczęście to żaden problem! Wiele naszych książek znajdziesz w formie audiobooków w serwisie Storytel – KLIK!

Życzymy duuużo zdrowia!