Premiera książki „Oddaj to morzu” Joanny Sykat!

Dzisiaj mamy powód do świętowania! Wszystko przez premierę najnowszej książki Joanny Sykat. „Oddaj to morzu” jest to pierwszy tytuł autorki, wydany nakładem naszego Wydawnictwa Prozami.

 

Zazdrość, zemsta, zdrada. I rodzinna tajemnica w tle. Czy siostrzane relacje mogą być jeszcze bardziej skomplikowane?

Nadwątlone więzy rozluźniają się jeszcze bardziej, gdy okazuje się, że 40-letnia Anka wzięła niespodziewany cichy ślub. Dopiero po fakcie pragnie przedstawić bliskim wybranka i z tej okazji organizuje spotkanie w rodzinnym domu nad morzem. Młodsza siostra, Ewa, niechętnie przyjmuje zaproszenie. Dawne urazy, gdy Anka odbiła jej chłopaka, wciąż żywo ranią. Kiedy więc w umyśle Ewy pojawia się myśl, by w ramach zemsty na siostrze uwieść jej męża, sprawy zaczynają się komplikować. Czy ten przystojny, dojrzały mężczyzna zdoła oprzeć się urokowi zbuntowanej Ewy? Jakie sekrety wyjdą na jaw, gdy Ewa zacznie kruszyć stabilny związek siostry? Czego potrzeba, by po latach ukrywania bolesnych prawd, odnaleźć wreszcie spokój?

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Joannie Sykat, zapraszamy do przeczytania wywiadu przeprowadzonego w ramach akcji „Tydzień z autorem” KLIKNIJ TUTAJ!

 

Czym byłaby premiera bez konkursu! Serdecznie zapraszamy na fb „Wierszowanych recenzji” (KLIK), gdzie można wygrać naszą nowość.

Co trzeba zrobić? Zasady są proste:
🌊 polubić tę stronę Wierszowane Recenzje
🌊 polubić stronę Wydawnictwo Prozami
🌊 polubić stronę Joanna Sykat
🌊 zaprosić co najmniej 3 osoby
🌊 udostępnić post publicznie
🌊 zgłosić w komentarzu chęć udziału

Zabawa trwa do 15 czerwca. Gorąco polecamy!