Plebiscyt „Najlepsza książka na lato” – serwis Granice.pl

„Najlepsza książka na lato"

Kilka dni temu, tj. 30.06. rozpoczął się plebiscyt „NAJLEPSZA KSIĄŻKA NA LATO, którego organizatorem jest serwis Granice.pl. Wraz z internautami wskazywać będą najbardziej interesujące nowości wydawnicze ostatnich miesięcy. Na oficjalnej stronie plebiscytu KLIKNIJ TUTAJ można zapoznać się z regulaminem akcji, a co najważniejsze oddać głos na wybrana książkę.

Zgodnie z tradycją, celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych książek w następujących kategoriach:
 
a) kryminał, sensacja, thriller, 
b) powieści obyczajowe, romanse, 
c) książki dla dzieci, 
d) książki dla młodzieży, 
e) książki dla rodziców, 
f) science fiction, fantasy, 
g) perły z lamusa – albumy, publikacje historyczne, biografie,
h) proza polska,
i) proza obca.

Zgłoszone do plebiscytu książki recenzują i oceniają współpracujący z serwisem Granice.pl literaturoznawcy: dr Kalina Beluch, dr Adrianna Michalewska, a także członkowie redakcji: Magdalena Galiczek-Krempa, Patryk Obarski, Sławomir Krempa. Równolegle do oceny jury na stronie internetowej konkursu prowadzone będzie głosowanie internautów, którzy również wyróżnią najlepsze książki na lato. Wśród internautów biorących udział w konkursie rozlosowane zostaną cenne zestawy nagród książkowych. Wyniki głosowania śledzić będzie można na żywo na stronie internetowej konkursu.

Głosowanie trwa do 15 lipca, tak więc nie traćcie czasu!

Z wielką radością informujemy, że w plebiscycie bierze udział również jeden z naszych tytułów: „Oddaj to morzu” Joanny Sykat. Liczymy na Wasze głosy!

 

serdecznie polecamy