Co o „Zgubnym pożądaniu” sądzą czytelnicy?

Zgubne pożądanie

Od dwóch tygodni w księgarniach możemy znaleźć najnowszą książkę Danki Braun – „Zgubne pożądanie”. Autorka postanowiła odejść na chwilę od obyczajówek z wątkiem kryminalnym, aby napisać… EROTYK. Nie da się ukryć, że był to strzał w dziesiątkę. Tytuł zdecydowanie nie zawiódł fanów Braun, dodatkowo podbijając serca nowych czytelników.

Jeśli jesteście ciekawi opinii dotyczących książki, zebraliśmy dla Was fragmenty pierwszych recenzji. Gorrrrrąco polecamy! :)

 

https://stylowamisja.blogspot.com/2020/07/zgubne-pozadanie-danka-braun-erotyk.html

Pani Braun postanowiła odejść na chwilę od kryminałów i zaryzykowała, pisząc erotyk. I wiecie co? To była genialna decyzja. Książka „Zgubne pożądanie” totalnie rozpala zmysły i wciąga w swoją fabułę niczym wir. Jestem nią zachwycona. Wyobraźcie sobie, że bierzecie historię w stylu Greya i „umądrzacie ją”. Sceny miłosne zmieniacie na piękne akty, rozbudowujecie postaci, wplatacie rozbudowaną fabułę i dodajecie nutę dramatyzmu. Taka właśnie jest powieść erotyczna „Zgubne pożądanie”.
Zastanawiam się właśnie, co napiszę dalej w tej recenzji, skoro na wstępnie postanowiłam wyrazić wszystko. Cóż, jakoś muszę podołać. Zapraszam.

Stylowa Misja – KLIK!

Książka jest opowieścią o przeszłości czterech osób, które w przedziwny sposób łączy teraźniejszość, a zawarty w fabule wątek kryminalny, wprowadza dodatkowy element napięcia i zaskoczenia.
Niektórzy już wiedzą, że erotyków to ja nie lubię. Po tego jednak sięgnęłam bez najmniejszych obaw, ponieważ uwielbiam twórczość Autorki. Byłam pewna, że się nie zawiodę. Tak też w istocie było. Nie mogłam się oderwać.
Cudna i przejmująca historia z paletą najróżniejszych emocji, która porusza nie tylko ciało, ale również serce.
Pokazuje, że oblicza miłości mogą być naprawdę różne.

„Zgubne pożądanie”- już sam tytuł i okładka sugerują nam, że będzie pikantnie. Śmiało można powiedzieć, że jest to powieść erotyczna i faktycznie nie brakuje tutaj bardzo szczegółowych opisów miłosnych, niekiedy naprawdę mocnych. (…) W powieści nie brakuje tajemnic i ciekawych zwrotów akcji. (…) Każdy bohater nosi w sobie historię, która zmieniła jego życie, a jej poznawanie kawałek po kawałku było naprawdę fascynujące. Choć osią książki jest namiętny romans Edyty i Rafała, to jednak jest to książka o trudnych wyborach, o tym jak nieprzewidywalne jest życie.

Mama Filipka i Kubusia – KLIK!

 

Jeśli powyższe recenzje rozbudziły Waszą ciekawość, to serdecznie zapraszamy do lektury! Książka dostępna jest w naszej księgarni Literatura Inspiruje – TUTAJ! Z kolei formę elektroniczną tytułu (audiobook, ebook), znajdziecie w serwisach takich jak: Virtualo, Storytel, bądź Audioteka.