Nowy kryminał – „629 kości”!

629 kości - M.M. Perr

Już dzisiaj jedna z bardziej wyczekiwanych premier tej jesieni – kryminał „629 kości” autorstwa M.M. Perr.

Grupa maturzystów gubi szlak w czasie zamieci śnieżnej w Bieszczadach. Szukając schronienia w stojącej na uboczu chacie, dokonują makabrycznego odkrycia. W jednym z pomieszczeń znajdują trzydzieści drewnianych skrzynek, a w nich setki kości oraz zeszyty, w których opisano ostatnie tygodnie życia każdej z ofiar.

Sprawę prowadzi podkomisarz Robert Lew. Śledztwo okazuje się jednak trudniejsze, niż się tego spodziewał. Wiek niektórych kości oraz substancje chemiczne, którymi zostały potraktowane, utrudniają ich zbadanie. Problemem staje się również ustalenie tożsamości ofiar. Śledczy nie są w stanie powiązać znalezionych szczątków z żadną otwartą sprawą. Wszystko wskazuje na to, że morderca dokonywał przez parędziesiąt lat zbrodni, których nikt nie zauważył…
Sprawa wzbudza powszechne oburzenie społeczne i doprowadza do masowych protestów. Od jej rozwiązania zaczynają zależeć posady wielu ważnych osób, zarówno w Policji jak i w Rządzie oraz Prokuraturze.
Dokąd zaprowadzą ślady? Czy uda się znaleźć sprawcę, gdy presja jest tak duża?

Z tej okazji jeden z patronów – serwis Granice.pl, opublikował fragment książki – KLIKNIJ TUTAJ!

Tytuł dostępny jest w formie papierowej w naszej księgarni internetowej – KLIK! oraz w formie audiobooka/eboooka w popularnych serwisach m.in. Storytel, Audioteka, Ebookpoint.

Gorąco polecamy!

polecamy