„Najlepsza książka na zimę” – plebiscyt serwisu Granice.pl

Z wielką radością informujemy, że w plebiscycie serwisu Granice.pl - „Najlepsza książka na zimę", udział biorą aż dwa nasze tytuły!

Z wielką radością informujemy, że w plebiscycie serwisu Granice.pl – „Najlepsza książka na zimę”, udział biorą aż dwa nasze tytuły!

Pierwszy z nich to „Dziewczyna z czerwonym warkoczem” Krystyny Bartłomiejczyk.

Kopciuszek czy femme fatale? Jaką tajemnicę skrywa dziewczyna z czerwonym warkoczem?

Kiedy Janka Sokół otwiera stary kufer, należący niegdyś do jej prababki Marcjanny, nie wie jeszcze, że zapoczątkuje tym serię niezwykłych zdarzeń. Nagle ta twardo stąpająca po ziemi dziewczyna staje w obliczu niewyjaśnionych zjawisk i musi zmierzyć się z przeszłością, a przede wszystkim z samą sobą. To, co jeszcze wczoraj było pewne, dziś dla Janki już takie nie jest… Niełatwo jest dociec prawdy, gdy rodzina ma sekrety. Trudno też ocenić, kto naprawdę kocha, a kto tylko wykorzystuje dla własnych celów.

 

  

Drugi, to nasza najnowsza premiera – kryminał „629 kości” M.M. Perr.

Grupa maturzystów gubi szlak w czasie zamieci śnieżnej w Bieszczadach. Szukając schronienia w stojącej na uboczu chacie, dokonują makabrycznego odkrycia. W jednym z pomieszczeń znajdują trzydzieści drewnianych skrzynek, a w nich setki kości oraz zeszyty, w których opisano ostatnie tygodnie życia każdej z ofiar.

Sprawę prowadzi podkomisarz Robert Lew. Śledztwo okazuje się jednak trudniejsze, niż się tego spodziewał. Wiek niektórych kości oraz substancje chemiczne, którymi zostały potraktowane, utrudniają ich zbadanie. Problemem staje się również ustalenie tożsamości ofiar. Śledczy nie są w stanie powiązać znalezionych szczątków z żadną otwartą sprawą. Wszystko wskazuje na to, że morderca dokonywał przez parędziesiąt lat zbrodni, których nikt nie zauważył…
Sprawa wzbudza powszechne oburzenie społeczne i doprowadza do masowych protestów. Od jej rozwiązania zaczynają zależeć posady wielu ważnych osób, zarówno w Policji jak i w Rządzie oraz Prokuraturze.
Dokąd zaprowadzą ślady? Czy uda się znaleźć sprawcę, gdy presja jest tak duża?
 
  
Serdecznie zapraszamy do udziału w plebiscycie z nagrodami – KLIK! Na książki głosować można do 2.12. do godz. 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone do 7.12. na łamach serwisu Granice.pl oraz zaprezentowane na stronie plebiscytu.
 
 

polecamy