Literatura Inspiruje podczas słupskiej Nocy w Ratuszu!

noc-w-ratuszu

W sobotę 19-tego maja nasza Grupa Wydawnicza Literatura Inspiruje miała przyjemność brać udział w ratuszowej Nocy Muzeów.

Pośród niesamowitych różności, takich jak pokaz robotów lego, warsztaty tworzenia maski teatralnej, ledowy pokaz Teatru Ognia Los Fuegos, zaprezentowaliśmy słupszczanom naszą ofertę wydawniczą. Zaczynając od książek dla dzieci, przez prozę, po książki popularnonaukowe i audiobooki. Z wielką przyjemnością, dzieliliśmy się miłością do książek z lokalnymi pasjonatami literatury.

 

noc-w-ratuszu

 

Pośród wielkiego natłoku barwnych atrakcji, naszą szczególną uwagę przykuły pewne damy… Panie ubrane w stroje z różnych epok, pozwalały uczestnikom przenieść się w czasie. Wszystko to za sprawą Pani Anety Dudy z Akademii Pomorskiej, która własnoręcznie szyje i projektuje kreacje oraz Anny Białek z MBP w Słupsku, pomagającej utrzymać projekty w zgodzie z autentycznym rysem historycznym. Efekty tej współpracy są na prawdę oszałamiające!

 

 

 

 

Stanie się częścią tego niesamowitego wydarzenia, było dla nas wielką przyjemnością! Dziękujemy i do zobaczenia za rok… :)