Fragment książki „Wschody i zachody słońca” Aleksandry Tyl!

wschody i zachody słońca_aleksandra tyl

Dla tych, którzy z niecierpliwością czekają na premierę najnowszej książki Aleksandry Tyl – mamy coś specjalnego! Fragment „Wschodów i zachodów słońca”, będący przedsmakiem kolejnej niesamowitej powieści autorki bestsellerów, takich jak m.in: „Szalona wiosna”, „Magiczne lato”, „Aleja bzów”.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tym tytule, poniżej zamieszczamy krótki opis:
Sopot. Wielki dom z widokiem na morze. Dwie kobiety: młoda i stara. Dwa światy. Teraźniejszy i ten z przeszłości. I mężczyzna, który podaje się za pisarza, jednak jego tożsamość pozostaje zagadką.
Do domu bogatej staruszki przyjeżdża nowa opiekunka, zatrudniona przez rodzinę. Do obowiązków dziewczyny należy nie tylko dotrzymywanie towarzystwa, lecz także pilnowanie, by w otoczeniu starszej pani nie znalazły się niewłaściwe osoby, czyhające na spadek. Zadanie wydaje się proste, lecz wychodzi na to, że staruszka ma własny plan dotyczący wykorzystania pieniędzy i prowadzi osobliwą grę, by go zrealizować.

Fragment książki dostępny tutaj 👉  Wschody i zachody słońca_Aleksandra Tyl_fragment Ostrzegamy! Po jego przeczytaniu oczekiwanie na premierę – 5 czerwca 2019 r.- będzie istną katorgą! 😁