„Zgubne pożądanie” w jesienne wieczory

Zgubne pożądanie

Za oknami zaczynają gościć coraz bardzie jesienne krajobrazy. Wieczory są już dłuższe i zachęcają do oddania się lekturze. Jeśli szukacie tytułu, w którym zatracicie się bez pamięci, polecamy najnowszą książkę Danki Braun. Autorka słynąca z powieści obyczajowych z wątkiem kryminalnym, tym razem pojawia się w nowej odsłonie – erotyku.

„Zgubne pożądanie” to najnowsze, literackie dziecko Danki Braun i tym razem autorka pokazała pazurki i udowodniła czytelnikom, że czego się nie dotknie, zamienia w złoto (albo w bestseller :D). Danka Braun wyszła ze swojej strefy komfortu, sięgając po nowy dla niej gatunek, jakim jest erotyk i po raz kolejny pokazała, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i nawet po tylu napisanych powieściach, ciągle potrafi zaskoczyć swoich czytelników.

Książkoholiczka 94

Literatura erotyczna często budzi uprzedzenia – zbyt ostry język, duża wulgarność scen miłosnych. W przypadku „Zgubnego pożądania” nie musicie się tego obawiać, gdyż autorka podeszła do tematu z dużym wyczuciem.

Bardzo podobały mi się sceny miłosne, ponieważ były przemyślane i stworzone „ze smakiem”. Autorka przeplata te subtelne z ostrzejszymi, aby czytelnik nie wiedział czego się spodziewać. Czytamy o ogromnym napięciu seksualnym między bohaterami, a później kochają się delikatnie, lub odwrotnie. Mam wrażenie, że autorka doskonale wiedziała co i w jaki sposób chce przekazać. Zdecydowanie się to udało. Sceny łóżkowe czyta się w tej książce z przyjemnością i wzbudzają one dreszczyk na ciele.

Stylowa misja – KLIK

Danka Braun nie byłaby sobą, gdyby nie wplotła do książki wątku kryminalnego.

Zgubne pożądanie

Pod koniec akcja zdecydowanie przyspiesza. Pojawia się wątek kryminalny i ciężko rozgryźć koniec. Punkt kulminacyjny przenosi się więc na finał, gdzie autorka daje upust swoim zapędom w stronę literatury sensacyjnej. Nie pozostało mi więc nic innego, aniżeli Wam tę książkę polecić z nastawieniem się na miks gatunków. Bo to nie tylko pusty erotyk, ale dobrze skonstruowany obraz ludzi przeżywających swoje wzloty i upadki.

Kto czyta książki – żyje podwójnie

 

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wam udanej lektury! Książkę znajdziecie w naszej księgarni internetowej Literatura Inspiruje – KLIK! Jeśli wolicie wersję elektroniczną (ebook, audiobook), zapraszamy do popularnych serwisów takich jak m.in. Virtualo, Storytel, bądź Audioteka.

 

POLECAMY!