Premiera audiobooka oraz ebooka „Historii pewnego morderstwa”

Historia pewnego morderstwa

Przychodzimy do Was z dobrą nowiną, gdyż to właśnie dzisiaj swoją premierę mają audiobook i ebook książki „Historia pewnego morderstwa” Danki Braun. To szósta część pasjonującej sagi o rodzinie Orłowskich. Czyta: Magdalena Emilianowicz.

Orłowscy z córką Izą i jej mężem Johanem przyjeżdżają do włoskiego kurortu Madonna di Campiglio, by obchodzić okrągłe urodziny wspólnika. Ku zaskoczeniu wszystkich w hotelu przebywa również dawna kochanka Johana, Camilla Vogel. Obecność kobiety wzbudza niepokój Izy, zazdrosnej o męża.

Zimowy wypoczynek zakłóca wybuch epidemii spowodowanej nową chorobą COVID-19. Wkrótce z powodu koronawirusa umiera Camilla Vogel, co wywołuje panikę u gości hotelowych. Na szczęście Orłowcy okazują się zdrowi i po odbyciu kwarantanny wracają do Polski. Nieoczekiwanie pod koniec czerwca, kiedy Europa ponownie otwiera granice, rodzina zostaje wezwana przez policję do Madonna di Campiglio. Okazało się bowiem, że przyczyną śmierci Camilli nie był koronawirus – kobieta została zamordowana. Nie ulega wątpliwości, że sprawcą musi być jeden z gości spędzających ferie w hotelu Stella. Śledztwo prowadzi komisarz Henri Kraft.

„Historia pewnego morderstwa” jest obecnie dostępna w następujących serwisach:
– Storytel – KLIK

– Virtualo – KLIK

Gorąco polecamy!