Poznaj pierwsze premiery 2021 roku!

wiosenne premiery

Już 17 marca ruszamy z pierwszą premierą w 2021 roku! Danka Braun i jej „Oczy Adrianny”, sprawiają że rozpoczynamy premiery wydawnicze 2021 z wielkim przytupem! Fani autorki z utęsknieniem czekali ponad rok na jej kolejną powieść.

Oczy Adrianny _ Danka Braun

Dwie siostry – Karolina i Adrianna, są niczym ogień i woda. Obydwie, już od czasów szkoły, kochają się w tym samym chłopaku – Mateuszu. Adrianna ma tę przewagę, że jest miła, układna i grzeczna, dzięki czemu zdobywa wreszcie serce wybranka. Tuż przed ślubem jednak dochodzi do tragedii: na skutek wypadku samochodowego dziewczyna traci wzrok, a co za tym idzie wymarzony zawód stomatologa. Traci też ukochanego, który pod presją matki zrywa narzeczeństwo.
 
Adrianna, przeżywając załamanie nerwowe, zamierza popełnić samobójstwo, na szczęście przeszkadza jej w tym Karolina. Mija sześć lat. Ada próbuje na nowo zbudować życie. Uczy się samodzielnie funkcjonować, podejmuje pracę masażystki, studiuje psychologię i poznaje nowych przyjaciół. Jednym z nich jest Patryk. Pewnego dnia na jej drodze ponownie pojawia się Mateusz…
 
 
Zanim zdążycie ochłonąć po pierwszej premierze, czeka Was druga niespodzianka. Jesienią nakładem naszego wydawnictwa, ukazała się książka „629 kości” autorstwa M.M. Perr. Tytuł ten z dnia na dzień podbił serca czytelników, którzy zaraz po skończeniu lektury wysyłali nam zapytania o kolejną część. Dlatego z wielką radością informujemy, że 14 kwietnia w księgarniach ukarze się druga część „Serii z podkomisarzem Robertem Lwem” – „Gdy nikt nie patrzy”.
 

Gdy nikt nie patrzy _Perr

W lesie nieopodal Warszawy, rodzina jadąca na wakacje, znajduje plastikowe worki z ludzkimi szczątkami. Śledczy dość szybko ustalają tożsamość ofiar. Jedną z nich był młody chłopak – dziedzic niemałej fortuny, drugą – pochodząca z ubogiej rodziny kelnerka. Ofiar pozornie nic nie łączy, a rozmowy z ich rodzinami nie dają jednoznacznych wskazówek co do motywów zbrodni.
 
Sprawę prowadzi aspirantka Sonia Czech, wnikliwa i ambitna policjantka, której życie toczy się głównie wokół pracy. Sytuacja komplikuje się, gdy odnajdywane są kolejne worki z poćwiartowanymi ciałami. Tymczasem, za sprawą byłego podkomisarza, Roberta Lwa, powraca temat Bruna Kality, podejrzewanego rok wcześniej o seryjne morderstwa. Czy kości znalezione wówczas w skrzynkach w bieszczadzkim domu Kality oraz odkryte w podwarszawskich lasach worki ze szczątkami są ze sobą powiązane? Czy rok wcześniej dopuszczono się rażących zaniedbań w tej sprawie? W prokuraturze robi się gorąco…