Pierwsze recenzje książki „Brat mojego męża”!

„Brat mojego męża"

Choć od premiery najnowszej książki Danki Braun minęły zaledwie dwa tygodnie, w sieci można znaleźć już wiele pozytywnych recenzji. Jeśli wahacie się przed sięgnięciem po tytuł „Brat mojego męża”, może przekonają Was poniższe opinie.

Odkrywanie tajemnic rodziny bywa wytrawnym doświadczeniem, bo szereg sekretów i próby decydowania o losach innych zwykle kończą się fiaskiem. Cierpią najbliżsi, choć to ich, paradoksalnie, chciało się ochronić przed złem. Przedstawiona tu historia pokazuje, że nie zawsze to, co widoczne dla oka, jest oczywiste. Czasem trzeba zajrzeć głębiej w ludzkie serca i umysły, by zrozumieć motywy ich działania. Danka Braun po raz kolejny zabiera czytelników w podróż pełną czytelniczych zdarzeń, gdzie nie brakuje emocji i zwrotów akcji.

Fragment recenzji – blog „Książki w Eterze”

Opublikowana nakładem Wydawnictwa Prozami książka, to niezwykle frapujący kryminał, o mocno rozbudowanej warstwie obyczajowej. Sięgnąć po nią mogą zatem zarówno osoby ceniące sobie kryminalne zagadki, jak i te, lubiące literaturę obyczajową. A także ci, którzy szukają idealnej lektury na wakacyjny wypoczynek.

Fragment recenzji – blog „Qultura słowa”

Książki pani Danki Braun mogę brać w ciemno. W każdej autorka potrafi zaskoczyć, zmylić czytelnika. Te książki trudno odłożyć i chce się jak najszybciej przeczytać, a później jednak szkoda, że to już koniec. Dokładnie tak było w przypadku i tej powieści. Już sam opis mocno intryguje.

Fragment recenzji oraz zdjęcie główne – blog „Pachnące Inspiracje”