Najgorętsza premiera lutego!

WICIERZ - Perr

Czy są tu fani powieści kryminalnych autorstwa M.M. Perr? Z całą pewnością! Mamy dla Was nie lada niespodziankę, ponieważ już pod koniec lutego – 22.02, pojawi się najnowsza część serii Z Podkomisarzem Robertem Lwem. Zdecydowanie jest na co czekać! Tytuł „Wicierz” długo pozostanie w pamięci czytelnika.

W turystycznej miejscowości Wicierz na brzegu morza młoda rodzina znajduje zwłoki. Denatką okazuje się matka warszawskiego radnego. Mężczyzna nie wierzy jednak, że kobieta utonęła podczas samotnej kąpieli lub popełniła samobójstwo. Prawdę ma ustalić podkomisarz Robert Lew. Trafia on na ślady wskazujące, że jej syn może mieć rację, i rozpoczyna śledztwo. Wspólnie z miejscową policjantką Jowitą przesłuchują rodziny wypoczywające na kempingu i typują pierwszego podejrzanego. Ten trop doprowadza ich do informacji o innym niejasnym utonięciu, do którego doszło wcześniej. Poszlaki wskazują, że w Wicierzy może działać seryjny morderca. Niestety brakuje jednoznacznych dowodów na potwierdzenie tej tezy. Gdy w kolejnych tygodniach znika młoda wczasowiczka, podkomisarz stawia wszystko na jedną kartę…

W trakcie oczekiwania na premierę najnowszej części, warto przypomnieć sobie, bądź zapoznać się z poprzednimi książkami z serii. Przypominamy, że wydane dotychczas tytuły, dostępne są w sprzedaży zarówno pojedynczo – KLIK, jak i w poręcznym etui – KLIK. Fani książek w formie elektronicznej – ebook oraz audiobook, znajdą całą serię w popularnych serwisach streamingowych.