Najciekawsze książki na jesień – akcja z Urodaizdrowie.pl!

urodaizdrowie.pl

W jesiennym zestawieniu nowości wydawniczych portalu Urodaizdrowie.pl, pojawiły się aż dwie książki naszego Wydawnictwa Prozami: „Nie chodź po lesie nocą”– Danki Braun oraz „Gra poza prawem” Magdaleny Zimniak.

Stajemy się społeczeństwem, które czyta coraz mniej. Według badań przeprowadzonych przez Zakład Badań Czytelnictwa Biblioteki Narodowej i TNS OBOP aż 42% Polaków deklaruje brak zainteresowania książką.
A gdyby dobrze się zastanowić, to pewnie znaleźlibyśmy 101 powodów, dla których warto czytać książki, zwłaszcza jesienią, gdy wieczory są coraz dłuższe. I dlatego bardzo nam zależy, by jak najwięcej osób czytało.

Urodaizdrowie.pl

 

Nie chodź po lesie nocą – Danka Braun

Rodzina Orłowskich spędza urlop w leśnym domku pod Olkuszem. Podczas festynu w Żuradzie zostaje zabity Jacek Wąsowski – zamożny biznesmen, a zarazem mąż kuzynki Renaty Orłowskiej. Podczas śledztwa, które prowadzą Mark Biegler i komisarz Bieda, wychodzą na jaw rodzinne tajemnice skrzętnie skrywane przez Wąsowskich.
 
Kto chciał śmierci Wąsowskiego? Czy prawdę mówi popularna maksyma, że prawdziwa miłość nie zagląda do metryki? A może jednak powinna zaglądać?
 
 
 

Nowy mroczny thriller Magdaleny Zimniak.
Dorota ma dwadzieścia lat. Nigdy nie opuściła domu, nie ma dostępu do telefonu ani internetu. Ola jest młodą bibliotekarką, wychowanką domu dziecka. Zmaga się z toksyczną przeszłością i kompleksami. Kiedy ich drogi się krzyżują, dochodzi do zbrodni. Czy bohaterki będą musiały zapłacić najwyższą cenę za wspólną grę, którą rozpoczynają?
Pochłaniająca opowieść o trudnej miłości matki i córki, o ludzkich tęsknotach i ograniczeniach. I o tym, że każdy jest zdolny do zbrodni.
 
 
 
Dodatkowo portal Urodaizdrowie zaprasza do  konkursu na najciekawszy komentarz. Do wygrania duży zestaw powieści i poradników!
Akcja i konkurs trwają do 30 listopada, wyniki podamy do 5 grudnia 2018 r.

 

Link do pełnego artykułu TUTAJ!