Konkursowy zawrót głowy!

Konkursowy zawrót głowy!

Niecały tydzień temu miała miejsce premiera książki „Zgodne małżeństwo” autorstwa Aleksandry Tyl. Przypominamy, że jest to autorka bestsellerowych powieści obyczajowych, mająca na swoim koncie także książki skierowane do najmłodszych czytelników. Tym razem zaskoczyła nas czymś zupełnie nowym – komedią antyromantyczną.

W tej komedii nie odnajdziecie romantycznych uniesień. To powieść ANTYromantyczna, w której małżonkowie odkrywają w sobie nieznane dotąd instynkty. Uprzejmie prosimy nie brać przykładu z bohaterów.

Po dwudziestu latach małżeństwa Joanna i Jacek rozumieją się niemal bez słów. Bo i wielu słów nie potrzeba, gdy brakuje tematów do rozmów. Trochę brakuje też emocji w związku, ale kto by się tym przejmował, skoro pozornie wszystko gra.

Z okazji premiery serwis Granice.pl przygotował konkurs! Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie: Co można odkryć w swoim partnerze po wielu latach małżeństwa? Odpowiedź należy podać w specjalnym formularzu na stronie serwisu – TUTAJ! Do wygrania najnowsza książka Aleksandry Tyl – „Zgodne małżeństwo”.

Zachęcamy do udziału w zabawie! Zgłoszenia można wysyłać do 29 kwietnia 2022 r.