Jak jesień, to tylko z dobrym kryminałem!

kryminały

Już za tydzień oficjalnie powitamy jesień, jednak letnia aura za oknem uleciała dość szybko wraz z nadejściem pierwszych dni września. Gdy na zewnątrz plucha, to nic nie relaksuje lepiej niż kubek gorącej herbaty, ciepły koc i… Dobra książka. Jesienią największą popularnością cieszą się kryminały, a tak się składa, że naszym nakładem ukazała się na prawdę bardzo wciągająca seria kryminalna autorstwa M.M. Perr. Gorąco polecamy:

629 kości629 kości

Grupa maturzystów gubi szlak w czasie zamieci śnieżnej w Bieszczadach. Szukając schronienia w stojącej na uboczu chacie, dokonują makabrycznego odkrycia. W jednym z pomieszczeń znajdują trzydzieści drewnianych skrzynek, a w nich setki kości oraz zeszyty, w których opisano ostatnie tygodnie życia każdej z ofiar.
Czytaj więcej…

 

Gdy nikt nie patrzy _Perr

Gdy nikt nie patrzy

W lesie nieopodal Warszawy, rodzina jadąca na wakacje, znajduje plastikowe worki z ludzkimi szczątkami. Śledczy dość szybko ustalają tożsamość ofiar. Jedną z nich był młody chłopak – dziedzic niemałej fortuny, drugą – pochodząca z ubogiej rodziny kelnerka. Ofiar pozornie nic nie łączy, a rozmowy z ich rodzinami nie dają jednoznacznych wskazówek co do motywów zbrodni.
Czytaj więcej…
 
 

Szepty z lasu - Perr

Szepty z lasu

W gęstym lesie otaczającym małą miejscowość Buków wydarza się tragedia. Na jednym z drzew zostaje znalezione wiszące ciało dziewiętnastoletniej Jagody.
 
 
 
 
Tytuły są dostępne nie tylko w formie papierowej, ale również audiobooków – KLIK!
 
PS W naszej księgarni internetowej Literatura Inspiruje, znajdziecie całą serię z podkomisarzem Robertem Lwem w pakiecie – TUTAJ!