HIT! Książki o zapachu świeżego bzu

Z radością informujemy, że aby poczuć zapach bzu nie musicie czekać do maja! Wszystko za sprawą pachnących zakładek, które znajdziecie w wyjątkowym zestawie dwóch powieści Aleksandry TylAleja Bzów oraz Szczęście pachnie bzem są już dostępne w zupełnie nowej odsłonie! Oprócz zmiany okładek, książki zostały spakowane w eleganckie etui. Daj się uwieść emocjom oraz zapachowi bzu, lektura będzie niezapomniana!

O szczęściu zaklętym w zapachach i miejscach…

„Aleja Bzów” – Na głowę Izabeli, samotnej młodej dziennikarki, spadają kolejne problemy. Po wyjeździe przyjaciółki pogłębiają się kłopoty finansowe dziewczyny, a w pracy trwa zawierucha. Na domiar złego pałac na wsi przy uroczej Alei Bzów, w którym Izabela spędziła dzieciństwo i gdzie mieszka jej babcia, został sprzedany przez gminę, więc staruszka niebawem będzie eksmitowana. Dopiero gdy Izabela poznaje Monikę, sąsiadkę wychowującą chorą córkę, jej problemy odchodzą na dalszy plan. Zaangażowana w pomoc nowej koleżance, pochłonięta pracą, nie zauważa, że i do niej nieśmiało zaczyna uśmiechać się szczęście. Bo choć przeprowadzka babci wydaje się nieunikniona, to każda wizyta w Alei Bzów powoduje u Izabeli mocniejsze bicie serca…
 
„Szczęście pachnie bzem” – Izabela jest na prostej drodze do szczęścia, ale los bywa przewrotny. Dziewczyna nie wie, że niebawem jej poukładany świat stanie na głowie. Trzeba będzie zweryfikować dotychczasowe plany, a co najważniejsze – zadać sobie pytanie, czym jest przyjaźń i jak wiele jesteśmy w stanie dla niej zrobić.
 
 
Gorąco polecamy! Pakiet dostępny jest także w naszej księgarni internetowej Literatura Inspiruje – KLIK!