GŁOSUJCIE na „Książki Roku 2020″!

Książki Roku 2020

Zachęcamy do udziału w plebiscycie „Książki Roku 2020″, którego organizatorem jest serwis Granice.pl. W tym roku o ten zaszczytny tytuł walczą aż dwa nasze tytuły:

„Oddaj to morzu”
Autor: Joanna Sykat

 
Zazdrość, zemsta, zdrada. I rodzinna tajemnica w tle. Czy siostrzane relacje mogą być jeszcze bardziej skomplikowane?
 
Nadwątlone więzy rozluźniają się jeszcze bardziej, gdy okazuje się, że 40-letnia Anka wzięła niespodziewany cichy ślub. Dopiero po fakcie pragnie przedstawić bliskim wybranka i z tej okazji organizuje spotkanie w rodzinnym domu nad morzem. Młodsza siostra, Ewa, niechętnie przyjmuje zaproszenie. Dawne urazy, gdy Anka odbiła jej chłopaka, wciąż żywo ranią. Kiedy więc w umyśle Ewy pojawia się myśl, by w ramach zemsty na siostrze uwieść jej męża, sprawy zaczynają się komplikować. Czy ten przystojny, dojrzały mężczyzna zdoła oprzeć się urokowi zbuntowanej Ewy? Jakie sekrety wyjdą na jaw, gdy Ewa zacznie kruszyć stabilny związek siostry? Czego potrzeba, by po latach ukrywania bolesnych prawd, odnaleźć wreszcie spokój?
 
 

„Dziewczyna z czerwonym warkoczem”
Autor: Krystyna Bartłomiejczyk

 
 
Kopciuszek czy femme fatale? Jaką tajemnicę skrywa dziewczyna z czerwonym warkoczem?
 
Kiedy Janka Sokół otwiera stary kufer, należący niegdyś do jej prababki Marcjanny, nie wie jeszcze, że zapoczątkuje tym serię niezwykłych zdarzeń. Nagle ta twardo stąpająca po ziemi dziewczyna staje w obliczu niewyjaśnionych zjawisk i musi zmierzyć się z przeszłością, a przede wszystkim z samą sobą. To, co jeszcze wczoraj było pewne, dziś dla Janki już takie nie jest… Niełatwo jest dociec prawdy, gdy rodzina ma sekrety. Trudno też ocenić, kto naprawdę kocha, a kto tylko wykorzystuje dla własnych celów.
 
 
Gorąco zachęcamy do głosowania na ulubione tytuły, gdyż dla głosujących przygotowane są atrakcyjne zestawy nagród książkowych! Co trzeba zrobić?
 
1. Wejdź na stronę plebiscytu – KLIK!
2. Wybierz książki, na które chcesz zagłosować
3. Wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy
4. Potwierdź swój głos mailowo lub smsem
 
Na książki głosować można do 31.01.2021 do godziny 23:59. Wyniki zostaną ogłoszone do 5.02. na łamach serwisu Granice.pl oraz na stronie plebiscytu. UWAGA! Każdy z internautów może oddać głos tylko raz.