Czerwiec pełen gorących premier!

Na początku czerwca świętowaliśmy premierę książki „Oddaj to morzu” Joanny Sykat. Tytuł cieszy się tak ogromną popularnością, że kilka dni temu musieliśmy zlecić jego dodruk. :) Jeśli nie mieliście jeszcze styczności z książką, a jesteście ciekawi czy warto po nią sięgnąć, polecamy recenzję serwisu Granice.plKLIK!

Oddaj to morzu

Zazdrość, zemsta, zdrada. I rodzinna tajemnica w tle. Czy siostrzane relacje mogą być jeszcze bardziej skomplikowane?

Nadwątlone więzy rozluźniają się jeszcze bardziej, gdy okazuje się, że 40-letnia Anka wzięła niespodziewany cichy ślub. Dopiero po fakcie pragnie przedstawić bliskim wybranka i z tej okazji organizuje spotkanie w rodzinnym domu nad morzem. Młodsza siostra, Ewa, niechętnie przyjmuje zaproszenie. Dawne urazy, gdy Anka odbiła jej chłopaka, wciąż żywo ranią. Kiedy więc w umyśle Ewy pojawia się myśl, by w ramach zemsty na siostrze uwieść jej męża, sprawy zaczynają się komplikować. Czy ten przystojny, dojrzały mężczyzna zdoła oprzeć się urokowi zbuntowanej Ewy? Jakie sekrety wyjdą na jaw, gdy Ewa zacznie kruszyć stabilny związek siostry? Czego potrzeba, by po latach ukrywania bolesnych prawd, odnaleźć wreszcie spokój?

W dalszym ciągu nie zwalniamy tempa! Wczoraj w sprzedaży pojawiła się najbardziej wyczekiwana książka tego lata – „Zgubne pożądanie” autorstwa Danki Braun. Jest to pierwszy erotyk uwielbianej przez czytelniczki autorki.

Zgubne pożądanie - Danka Braun

Młoda architekt Edyta Pawlik ma sprecyzowane plany na życie. Szykuje się do ślubu, realizuje zawodowo i odkłada pieniądze na spełnienie marzeń o pensjonacie, który chce prowadzić wspólnie z narzeczonym. Ma miłość, dobry zawód i wsparcie rodziny. Wydawałoby się, że więcej do szczęścia nie trzeba.

Powoli jednak zaczynają doskwierać jej religijne przekonania narzeczonego, który pragnie zachować wstrzemięźliwość aż do ślubu. Kiedy więc Edyta podejmuje nową pracę i poznaje przystojnego prezesa otwartego na romans, nie jest w stanie oprzeć się pokusie. Zachłyśnięta nowymi doznaniami, lawiruje między tym, co znane i bezpieczne, a tym, co przynosi rozkosz. Jak długo zdoła ukrywać przed narzeczonym drugie życie? Czy erotyczny układ okaże się wystarczającym remedium na nudę w dotychczasowym związku?


Tytuły do kupienia w promocyjnych cenach w naszej księgarni Internetowej Literatura Inspiruje – KLIK!