Czekamy na wiosnę… Na „Szaloną wiosnę” Aleksandry Tyl!

Kochani!

Już niebawem (24 kwietnia) premierę będzie mieć kolejna książka Aleksandry Tyl – „Szalona wiosna”. Tym samym cykl z porami roku w tle będzie nareszcie kompletny!
Autorka przyznaje, że największym wyzwaniem był tytuł, a konkretnie przymiotnik określający wiosnę.

(…) próbowałam różne opcje, dyskutowałam, konsultowałam, wysłuchiwałam propozycji. Wiele ich padło :) Koniec końców okazało się, że do Doroty i przygody, jaka ją spotkała, nijak nie pasuje nic innego, jak tylko szalona! Będzie się działo  Wiosenne szaleństwa już w kwietniu!

 

 

„Magiczne lato” – Zobacz!

„Karmelowa jesień” – Zobacz!

„Anielska zima” – Zobacz!

„Szalona wiosna”

Przebojowa, odważna i przyjaźnie nastawiona do świata Dorota musi zmierzyć się z odrzuceniem. Mężczyzna, w którym była zakochana, właśnie zostawił ją dla innej. Dziewczyną targają skrajne emocje, ale nie byłaby sobą, gdyby poddała się zwątpieniu. Kiedy więc przypadkowo poznaje szamana mającego niezwykłe zdolności, w jej głowie kluje się przebiegły plan. Mała zemsta na niewiernym narzeczonym byłaby doskonałym remedium na smutki. Dorota jest gotowa iść na całość i skorzystać z rozwiązania, które znajduje się poza zasięgiem zwykłych ludzi. Szkopuł w tym, że szaman popełnia błąd, który przynosi dość nieoczekiwane rezultaty

 

Premiera 24 kwietnia!