Aleksandra Tyl podbija Trójmiasto!

Aleksandra Tyl w przeciągu kilku ostatnich dni, zdążyła podbić serca trójmiejskich czytelników.

W sobotę – 20 lipca, gościła w Gdyni podczas 8. Nadmorskiego Pleneru Czytelniczego. Jak widać na zdjęciach nie tylko pogoda dopisała, ale także licznie przybyli czytelnicy.

Aleksandra Tyl -Nadmorski Plener Czytelniczy

Kilka dni później (środa, 24 lipca) w Sopotece odbyło się spotkanie autorskie z Aleksandrą. Relację z wydarzenia można zobaczyć TUTAJ!

Aleksandra Tyl - Sopoteka

 

Tym, którzy jeszcze nie słyszeli o premierze książki Aleksandry Tyl, serdecznie polecamy „Wschody i zachody słońca”, których akcja toczy się głównie w … Sopocie!

 

wschody-i-zachody-słońca-Aleksandra_Tyl

Wschody i zachody słońca

 

Sopot. Wielki dom z widokiem na morze. Dwie kobiety – młoda i stara. Dwa światy – teraźniejszy i ten z przeszłości. I mężczyzna, który podaje się za pisarza, jego tożsamość pozostaje jednak zagadką.

Do domu bogatej staruszki przyjeżdża nowa opiekunka, zatrudniona przez rodzinę. Do obowiązków dziewczyny należy nie tylko dotrzymywanie towarzystwa, lecz także pilnowanie, by w otoczeniu starszej pani nie znalazły się niewłaściwe osoby czyhające na spadek. Zadanie wydaje się proste, ale wychodzi na to, że staruszka ma własny plan dotyczący wykorzystania pieniędzy i prowadzi osobliwą grę, by go zrealizować.

polecamy