"Historia pewnej zazdrości" Danka Braun

PREMIERA 23.05.2017

Piąty tom pasjonującej sagi rodzinnej.

Rodzina Orłowskich świętuje powrót do zdrowia wnuka, Eryka. Chłopiec, wybudziwszy się ze śpiączki, musi zmierzyć się z nową sytuacją - jego rodzice od roku są rozwiedzeni, a ojciec z inna kobietą wychowują wspólnego syna, Kamila.

  

Czytaj więcej...

"Odezwij się" Magdalena Zimniak

 

PREMIERA 04.04.2017

Zaginięcie dwójki dzieci spada na z pozoru idealne małżeństwo Mielczarków jak grom z jasnego nieba. Ucieczka? Rodzice są pewni, że porwanie. Policja natomiast sugeruje, że Ada, od lat zmagająca się z nerwicą natręctw, mogła zrealizować „fantazje” i skrzywdzić brata. 

Czytaj więcej...

"Kreacja" Eliza Sarnacka-Mahoney

PREMIERA 07.02.2017

Czym jest sukces w dzisiejszym świecie? Odpowiedź nigdy nie była prostsza. Gdzie nie spojrzeć, tam ściągi i gotowce podsuwane nam przez kulturę masową – scenariusze ze spełnionego życia innych w kolorowych pismach, telewizji, poradnikach know-how. Trzeba tylko się na coś zdecydować, by wykreować siebie i swoją karierę. Czy jednak rzeczywiście wystarczy tylko tyle?

Czytaj więcej...

"Kuchnia miłości" Fritzi Paul

Kuchnia milosci

PREMIERA 21.09.2016

L’amore e la vita – o miłości do jedzenia i miłości do życia

 Mia już nie wierzy w miłość. Od roku w jej życiu brakuje przyjaciela Sebastiana. I radości z jedzenia. Na pchlim targu pozwala wcisnąć sobie ręcznie napisaną książkę kucharską. Obok przepisów są tam też wzruszające historie miłosne z małej neapolitańskiej górskiej wioski. Mia jest nimi zafascynowana.

Czytaj więcej...

"Karmelowa jesień" Aleksandra Tyl

okladka Karmelowa jesien

PREMIERA 26.10.2016

Kolejna niezwykła i ciepła powieść autorki bestsellerowego MAGICZNEGO LATA!

Życie Marianny było usłane różami. Jako jedynaczka mogła liczyć na wsparcie rodziny w każdym względzie. Zagraniczne studia, beztroskie plany na przyszłość, realizacja marzeń – to wszystko w zasięgu ręki. Wszystko zmienia się po tragicznej śmierci rodziców. Kiedy w niedługim czasie umiera również ukochana babcia, Marianna przechodzi załamanie. 

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje